Питання-відповіді Інтерв'ю Всі записи

1

Бурій Валерій, користувач 1ua
Валерій Бурій
Тема: Клубне життя, відпочинок

Відеречко Володимир Іванович

-        архітектор, художник.

Народився 28 липня 1945 року в с. Пединівка Звенигородського району на Черкащині. Дитинство та юність минули в с. Вільшана та м. Ватутіне. Закінчив Ватутінську середню школу №6. Працював художником-оформлювачем Ватутінського шахтобудівельного управління. У 1968-1973 рр. навчався в Харківському сільськогосподарському інституті на факультеті архітектури села. З 1980 року він – член спілки архітекторів СРСР та спілки архітектоів України. Учасник кількох персональних виставок. Мешкав у м. Київ, а з 2004 року – у с.  Нове Києво-Святошинського району. 

24 жовтня 2014

Бурій Валерій, користувач 1ua
Валерій Бурій
Тема: Клубне життя, відпочинок

http://progolovne.ck... rel='bookmark' style='border: 0px; margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); text-decoration: none;'>Четвірка з Черкащини побореться за літературну премію імені Тодося Осьмачки

http://progolovne.ck... rel='attachment wp-att-86886' style='border: 0px; margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); text-decoration: none;'>http://progolovne.ck... alt='' width='234' height='345' style='border: 1px solid rgb(221, 221, 221); margin: 0px 20px 10px 0px; padding: 4px; display: inline; float: left; height: auto;'>Літературна премія імені Тодося Осьмачки встановлена Черкаською обласною організацією Національної спілки письменників України, Смілянським міськрайонним благодійним фондом «Тодось Осьмачка» та підприємством «Булатецькі брати» з метою вшанування пам’яті поета національного глибу Тодося Осьмачки, популяризації його імені й творчості та задля відзначення авторів високохудожніх творів (поетичних збірок, ліро-епічних, драматичних та прозових творів), у яких на архетипному рівні зображено український національний характер, осмислено історичну долю України та її народу, втілено ідею національно-державної незалежності.

Конкурсна комісія розглянула подані твори й допустила до участі в конкурсі таких авторів:

Олексія Аулова, поета (м. Харків), за сатиричну поему «Тарас між нас». Висунуто письменниками Харківщини.

Феофана Біленького, прозаїка (м. Звенигородка), за художньо-документальну повість «Змова проти Тараса Шевченка».

Висунуто Черкаською обласною організацією НСЖУ.

Василя Горбатюка, прозаїка (м. Хмельницький), за художньо-документальний роман «Слово і меч».

Висунуто колективом Хмельницького обласного літературного музею.

Василя Дергача, поета, прозаїка (м. Ватутіне), за книгу книгосценаріїв «Вирок історії» та збірку віршів «Душею в слові озовусь».

Висунуто активом Ватутінської міської бібліотеки для дорослих.

Анатолія Кичинського, поета (м. Херсон), за збірку поезій «Небажаний свідок».

Висунуто Херсонською обласною організацією НСПУ.

Василя Кузана, поета (м. Іршава Закарпатської області), за збірку віршів «Втомоповінь».

Висунуто колективом Іршавської централізованої бібліотечної системи

Валентину Кузьменко-Волошину, поетесу (м. Черкаси), за збірку поезій «Етнографті».

Висунуто Черкаською обласною громадською організацією «Воля XXI».

Тимура та Олену Литовченків, письменників (м. Київ), за історичний роман «Кинджал проти шаблі».

Висунуто творчим об’єднанням пригодників і фантастів Київської організації НСПУ.

Ольгу Павленко, прозаїка (с. Бабанка Уманського району), за книгу прози «Кого Бог любить».

Висунуто колективом кафедри української літератури та українознавства Уманського Держпедуніверситету ім. П. Тичини.

Леоніда Тому, прозаїка, поета (м. Балаклія Харківьскої обл.), за художньо- публіцистичну повість «Дзеркало і задзеркалля» та книгу поезій «Гіркий дим Вітчизни».

Висунуто колективом Балаклійської централізованої бібліотечної системи.

Василя Трубая, прозаїка (Київська обл.), за книгу вибраної прози «Натюрморт з котами».

Висунуто Київською обласною організацією НСПУ.

Ніну Фіалко, прозаїка (м. Тернопіль), за роман «Дві обручки».

Висунуто колективом Тернопільської міської бібліотеки.

До 25 квітня проводиться громадське обговорення творів, допущених до конкурсу. Визначення лауреата – до 5 травня. Вручення премії – 16 травня, в день народження Т. Осьмачки, в с. Куцівка Смілянського р-ну Черкаської області.

Прес-служба Черкаської обласної організації НСПУ

2 травня 2014

Бурій Валерій, користувач 1ua
Валерій Бурій
Тема: Клубне життя, відпочинок
КАМЕРНИЙ ХОР 'КАНОН' НА СЦЕНІ ВАТУТІНСЬКОГО ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ
28 лютого до нас завітав з Черкас камерний хор 'Канон'. З ініціативи виконавців було вшановано загиблих київського майдану хвилиною мовчання...
Приємно зазначити, що серед глядачів переважали діти шкільного віку.
 Колектив  камерного хору 'Канон' створений 1991-го року як ансамбль духовної музики. З 1994-го працює в складі творчого об'єднання художніх колективів Черкаської обласної ради.  У складі колективу 16 співаків. У репертуарі - доробок вітчизняних та зарубіжних композиторів від XVI століття і до наших днів - твори культової музики, авторські твори, хорові обробки інструментальних творів, а також - класичні та авнгардні обробки українських народних пісень. 'Канон' є неодноразовим успішним учасником всеукраїнських та міжнародних творчих заходів, колектив веде активну концертну та просвітницьку діяльність, пропонуючи, зокрема, школярам цикл лекцій-концертів 'У світі хорової музики'.
Під час концерту прозвучалт такі твори: 'Благослови душа моя, Господа', 'Святий Боже...', 'Тебе неопалимую стену', народна колядка,'Ой, Господарю!', геніальний 'Щедрик' Миколи Леонтовича, 'Весна з квітами', 'Садок вишневий коло хати', 'Якби мені черевики', 'Вийди Грицю', 'Ой ти, Гандзю,милостива', 'Шуміла ліщина', 'Боже великий, єдиний' та ін. в обробці Олександра Кошиця,Євгена КозакаОлександра Бондаренка, Якова Яциневича, Павла Чеснокова та Олександра Некрасова.

1 березня 2014


1


  Закрити  
  Закрити